Rezervace min 48 hod. předem
724 216 553 / 724 066 748
rtarchery@centrum.cz
724 216 553 / 724 066 748
rtarchery@centrum.cz
Logo RTArchery, Littohlav a Žebrák

Výuka lukostřelby

Výuka lukostřelby probíhá formou terčové střelby na vzdálenost 15-20 m na klasické FITA nebo 2D terče s motivem zvířat. Střílíme z moderních luků značky Cartel Sirius Edge v síle nátahu od 20 do 28 liber s karbonovými šípy.
Fotografie vybavení lukostřelnice najdete ve fotogalerii zde

Lekce výuky lukostřelby trvá 60 minut včetně výběru lukostřeleckého vybavení. U střelců, kteří střílí poprvé, je do tohoto času zahrnuto i úvodní vysvětlení teorie základů střelby a provedení výstřelu.

Kapacita výuky lukostřelby s trenérem je 6 střelců.

Pro všechny náročné střelce i zkušené závodníky nabízíme i individuální hodinu lukostřelby na naší lukostřelnici. Náplň hodiny plně přizpůsobíme Vašim potřebám, ať už k rozboru lukostřelecké techniky, postoje a získání správných návyků, tak i k výběru nebo odladění Vašeho lukostřeleckého vybavení.

Nabízíme i výuku lukostřelby pro děti a mládež formou dětského lukostřeleckého kroužku.

Kdo se Vám bude věnovat?
Filip Reitmeier – kvalifikovaný trenér II. třídy, několikanásobný mistr republiky a reprezentant v kategorii kladkový luk (terčová střelba)

V rámci bezpečnosti všech uživatelů lukostřelnice doporučujeme všem střelcům-začátečníkům, kteří bezpečně neovládají základy střelby z luku, absolvovat první návštěvy lukostřelnice formou účasti na výuce lukostřelby pod vedením trenéra. Pokud navíc střelec střílí úplně poprvé, je povinen na to trenéra upozornit. Děkujeme za pochopení.