VÝUKA LUKOSTŘELBY

Přijďte si vyzkoušet střelbu z luku na naši lukostřelnici pod vedením zkušeného trenéra. První hodina Vám pomůže překonat začátečnické obtíže, vybudovat správné návyky vedoucí k dobrým zásahům a zajistí, že pro Vás bude lukostřelba nadále zdravotně nezávadná. Z vlastní zkušenosti víme, že první hodina je často branou k mnoha dalším hodinám potěšení z lukostřelby. Na hodině výuky lukostřelby tak uvítáme nejen všechny střelce-začátečníky, ale i pokročilé střelce, kteří se chtějí v lukostřelbě dále zdokonalovat.

Výuka lukostřelby probíhá formou terčové střelby na vzdálenost 15-20 m na klasické FITA nebo 2D terče s motivem zvířat. Střílíme z moderních luků značky Cartel Sirius Edge v síle nátahu od 20 do 28 liber s karbonovými šípy.
Fotografie vybavení lukostřelnice najdete ve fotogalerii zde

Lekce výuky lukostřelby trvá 60 minut včetně výběru lukostřeleckého vybavení. U střelců, kteří střílí poprvé, je do tohoto času zahrnuto i úvodní vysvětlení teorie základů střelby a provedení výstřelu.

Kapacita výuky lukostřelby s trenérem je 6 střelců.

Pro všechny náročné střelce i zkušené závodníky nabízíme i individuální hodinu lukostřelby na naší lukostřelnici. Náplň hodiny plně přizpůsobíme Vašim potřebám, ať už k rozboru lukostřelecké techniky, postoje a získání správných návyků, tak i k výběru nebo odladění Vašeho lukostřeleckého vybavení.

Nabízíme i výuku lukostřelby pro děti a mládež formou dětského lukostřeleckého kroužku .

Kdo se Vám bude věnovat:

Filip Reitmeier – kvalifikovaný trenér II. třídy, několikanásobný mistr republiky a reprezentant v kategorii kladkový luk (terčová střelba)

V rámci bezpečnosti všech uživatelů lukostřelnice doporučujeme všem střelcům-začátečníkům, kteří bezpečně neovládají základy střelby z luku, absolvovat první návštěvy lukostřelnice formou účasti na výuce lukostřelby pod vedením trenéra. Pokud navíc střelec střílí úplně poprvé, je povinen na to trenéra upozornit. Děkujeme za pochopení.